fbpx
Lāzerpilācija Valmiera

Aleksandrītu pret diodu lāzererepilāciju: Ideāla līdzekļa izvēle matu noņemšanai ar lāzeru

Lāzerepilācija piedāvā fantastisku iespēju aizbēgt no skuvekļu un vaksācijas pasaules. Taču, ņemot vērā, ka galvenie konkurenti ir aleksandrīta un diodes lāzeri, pareizā lāzera izvēle var šķist kā orientēšanās tehnoloģiju labirintā. Izklāstīsim to galvenās atšķirības, lai palīdzētu jums izvēlēties savām vajadzībām atbilstošu tehnoloģiju.

Aleksandrīta lāzers: Ātri rezultāti gaišiem ādas toņiem

Viļņa garuma spēks: Aleksandrīta lāzeri izstaro īsāku viļņa garumu (755 nm), kas iekļūst dziļāk un efektīvāk iedarbojas uz melanīnu (pigmentu) tumšākos matiņos. Tāpēc tie ir ideāli piemēroti cilvēkiem ar gaišu vai gaišu ādas toni.
Ātrums un platība: Aleksandrīta lāzeri bieži vien var lepoties ar lielāku vietas izmēru, kas ļauj ātrāk apstrādāt lielākas zonas, piemēram, muguru vai kājas.
Tomēr aleksandrītu lāzeri var nebūt vispiemērotākie visiem:

ādai ir svarīgs ādas tonis: Sakarā ar lielāku melanīna absorbciju aleksandrīta lāzeri rada nedaudz lielāku blakusparādību risku tumšāka toņa ādai. Lai novērtētu piemērotību, ļoti svarīga ir konsultācija ar speciālistu.Komforts: Dziļāka iekļūšana un lielāka enerģijas absorbcija dažkārt var radīt nedaudz lielāku diskomfortu ārstēšanas laikā.
Diodu lāzers: Daudzpusīga iespēja dažādiem ādas toņiem: daudzpusīga iespēja dažādiem ādas toņiem.

Viļņa garuma priekšrocība: Diodu lāzeri izmanto garāku viļņa garumu (810 nm-980 nm), kas iekļūst dziļāk ādā. Tāpēc tie ir piemēroti biezāku matiņu apstrādei un var būt drošāks risinājums cilvēkiem ar nedaudz tumšāku ādas toni, salīdzinot ar aleksandrīta.
Šeit diodu lāzeri var izcelties:

Ādas toņu drošība: Lielāks viļņa garums var samazināt blakusparādību risku tumšāka toņa ādai, salīdzinot ar aleksandrīta lāzeriem.
Komforta faktors: Diodu lāzeri bieži vien nodrošina ērtāku ārstēšanas pieredzi, jo īpaši jutīgiem cilvēkiem.

Lāzerepilācija Valmierā

Taču diodu lāzeriem ir arī ierobežojumi:

Lēnāks temps: Diode lāzeru mazāka izmēra plankuma dēļ parasti nepieciešams vairāk laika, lai aptvertu lielākus laukumus.
Smalkāki matiņi: to efektivitāte var būt nedaudz zemāka uz smalkiem, gaišākiem matiņiem, salīdzinot ar aleksandrīta lāzeriem.
Esthetic – Estētiskās medicīnas centra priekšrocības: MOTUS AX MOVEO

Esthetic – Estētiskās medicīnas centrā mēs saprotam, cik svarīga ir personalizēta aprūpe. Lai gan mēs piedāvājam modernas lāzera epilācijas iespējas, mēs ticam, ka jums ir jāatrod piemērotākais. Mēs varam apspriest gan aleksandrīta, gan diodes lāzerus, bet šeit ir izklāstīts, kāpēc MOTUS AX MOVEO aleksandrīta lāzers varētu mainīt spēles noteikumus:

Nākamās paaudzes tehnoloģija: Šī inovatīvā sistēma apvieno aleksandrīta lāzera jaudu ar unikālo Moveo tehnoloģiju.
Moveo Magic: Moveo tehnoloģija nodrošina nepārtrauktu dzesēšanu un pastāvīgu kustību procedūras laikā, ievērojami samazinot diskomfortu un līdz minimumam samazinot blakusparādību risku. Tas ļauj mums izmantot aleksandrīta lāzera efektivitāti uz gaišākiem ādas toņiem un tumšākiem matiņiem, vienlaikus nodrošinot ērtāku pieredzi.

Atrodiet savu ideālo lāzera epilācijas variantu

Starp aleksandrīta un diodes lāzeriem nav viena “slikta” varianta. Labākā izvēle ir atkarīga no jūsu ādas toņa, matiņu krāsas un biezuma, kā arī vēlamās apstrādes zonas. Svarīga ir konsultācija ar mūsu pieredzējušajiem speciālistiem Esthetic – Estētiskās medicīnas centrā lāzerepilācija Valmierā. Mēs varam novērtēt jūsu vajadzības, apspriest abu lāzeru priekšrocības un izpētīt MOTUS AX MOVEO iespējas, lai palīdzētu jums sasniegt gludu, bezapmatojuma pārliecību!