fbpx

Endosfēra priekš atlētiem un sporta entuziastiem

Endospheres terapija ir pasaulē atzīta procedūra. Kompresīvās mikrovibrācijas sistēmu veido rullīša ierīce, kas sastāv no 55 silīcija lodītēm, kuras rada zemas frekvences mehāniskās vibrācijas, lai atjaunotu, nostiprinātu un tonizētu.

Šī metode nodrošina rezultātus jau pēc viena seansa, un tā ir neinvazīva ārstēšana ar nulles blakusparādībām Turklāt patentētā tehnoloģija ir pamatota ar septiņu gadu klīnisko pētījumu pieredzi un ir pierādījusi savu efektivitāti fizikālās terapijas, traumu rehabilitācijas un sporta medicīnas jomā.

Sākotnēji metode tika izstrādāta, lai palīdzētu izvadīt pienskābi sportistiem pēc intensīviem treniņiem, uzlabotu vēnu atteci un palielinātu muskuļu tonusu.

Pašlaik šo metodi plaši izmanto skaistumkopšanas jomā, jo tai ir jūtams terapeitiskais efekts, un tā ir kļuvusi par vienu no populārākajām procedūrām aparātiskajā kosmetoloģijā. Metodes pamatā ir vibrācija un kompresija, neizmantojot vakuumu, kas palīdz izvairīties no traumām un iegūt vēlamo efektu.

Sportistiem un fitnesa entuziastiem Endosphères terapija var palīdzēt palielināt elastību, atvieglot sāpes, veicināt ātrāku atveseļošanos pēc traumām, kā arī vienkārši paātrinat atjaunošanos starp treniņiem. Viena seansa laikā tiek izmantots mehāniskais stimuls, kas nepieciešams jūsu ķermenim, lai atjaunotu homeostāzi un palīdzētu novērst traumas.

Endosphères terapija optimizē ķermeņa funkcijas un palīdz novērst traumas sportā, jo:

– mazina sāpes un iekaisumu
– uzlabo asinsriti
– uzlabo limfas drenāžu
– stiprina imūnsistēmas darbību
– mazina šķiedrveida audus
– uzlabo muskuļu tonusu

Visas iepriekš minētās īpašības padara Endosfēras terapijas metodi par efektīvu un drošu instrumentu estētiskās, fiziskās un fiziskās
rehabilitācijas ārstēšanā, kas nosaka, ka pati metode ir efektīvs ārstēšanas līdzeklis arī sporta medicīnā:

– Trigera punktu ārstēšana
– Osteīta kaunuma sindroma ārstēšana
– Plecu un kakla sindroms ārstēšana
– Sporta masāža
– Papēža iekaisums
– Patellas tendinīts (cīpslas iekaisums)
– Tibiālais sindroms

Priekš cilvēkiem, kuriem ir interese par procedūras efektivitāti, kas balstīta uz zinātniskiem datiem varat iepazīties ar vairāk informāciju šeit https://endospheresusa.com/wp-content/uploads/2021/04/ENDOSPHERES_RATIONALE_eng.pdf