fbpx

Endospheres - Endosfēras

DROŠA, KLĪNISKI PĀRBAUDĪTA TERAPIJA - IZSTRĀDĀTA ITĀLIJĀ

Endospheres - Endosfēras

DROŠA, KLĪNISKI PĀRBAUDĪTA TERAPIJA - IZSTRĀDĀTA ITĀLIJĀ

Endosfēras ir pasaulē atzīta un klīniski pārbaudīt procedūra visai sejai un ķermenim. Pateicoties revolucionārajām ārstēšanas metodēm, kas spēj novērst ķermeņa un sejas nepilnības (cīņa pret celulītu, ādas novecošanās procesu novēršana, ādas izlīdzināšana un izlīdzināšana, tikai daži piemēri).

ENDOSFĒRAS PROCEDŪRA

100% NEINVAZĪVA PROCEDŪRA

Endosfēras ir tehnoloģija, kas izmanto inovatīvu kompresijas mikrovibrācijas sistēmu. Procedūra, kas, izmantojot rullīša ierīci, kas sastāv no 55 silīcija lodītēm, rada zemas frekvences mehāniskās vibrācijas. Tas iedarbojas uz galvenajiem celulīta cēloņiem: limfas sastrēgumu, šķidruma aizturi un tauku šūnu uzkrāšanos. Procedūra tiek veikta pēc precīza protokola, ko izstrādājusi Endosfēras zinātniskā komiteja, un to veic visam ķermenim un sejai. Protams, vispopulārāk to izmanto tādās zonās kā augšstilbi, sēžamvieta un augšdelmi, jo tieši šajās zonās šī problēma novērojama visbiežāk.

ENDOSFĒRAS REZULTĀTI

DROŠA, KLĪNISKI PĀRBAUDĪTA TERAPIJA - IZSTRĀDĀTA ITĀLIJĀ

Vairākas cienījamas universitātes un medicīnas institūti ir uzrādījuši ievērojamus, garantētus un ilgstošus mūsu terapijas klīnisko testu rezultātus. Pierādīts, ka tā nostiprina un tonizē muskuļus un audus, izlīdzina ādu, uzlabo tās struktūru un veido sejas un ķermeņa skulptūru. Ir vērojama celulīta samazināšanās, grumbu likvidēšana un centimetru zaudēšana vidukļa un augšstilbu apkārtmēros. Pateicoties Endosfēru terapijai, ir pārveidoti ķermeņi un atjaunotas sejas.

Endosfēras rezultāti

Vibrācijas radītajam vilnim ir 5 terapeitiskas iedarbības veidi uz audiem. Nodrošina visaptverošu ārstēšanu:

1. SĀPJU MAZINĀŠANA.

Kompresijas mikrovibrācija iedarbojas uz mehānoreceptoriem, mazinot sāpes un audu iekaisumu. Uzlabo audu apasiņošanu ar skābekli, samazinot sāpīgo tūsku.

2. IETEKME UZ ASINSVADIEM

Lodītes stimulē asinsvadu sistēmu, ietekmējot asins plūsmu audos. Audu “asinsvadu sasilšana” uzlabo mikrocirkulāciju.

3. LIMFODRENĀŽA.

Kompresijas mikrovibrācija aktivizē limfātiskās sistēmas pareizu darbību. Tas palīdz izvadīt lieko šķidrumu, kas uzkrājies sliktas asinsrites rezultātā.

4. ĶERMEŅA REKONSTRUKCIJA.

Lodīšu svārstības rada divtaktu darbību, kas atjauno audus. Ķermeņa forma un aprises uzlabojas jau pēc pāris seansiem, un uz ādas redzamais neglītais apelsīna mizas efekts tiek samazināts.

5. MUSKUĻU TONIZĒŠANA.

Kompresijas mikrovibrācijas tehnoloģija tonizē muskuļus, jo tie aktīvi pretojas kompresijai. Vibrācija stimulē muskuļus un var uzlabot ārstējamo zonu tonusu.

Kā Endosfēras procedūra darbojas?

  • Endosfēra ir tehnoloģija, kas izmanto inovatīvu kompresijas mikrovibrācijas sistēmu. Procedūra, kas rada zemas frekvences mehāniskās vibrācijas, izmantojot rullīšu ierīci, kas sastāv no 55 silikona bumbiņām.
  • Procedūra tiek veikta saskaņā ar precīzu protokolu, ko izstrādājusi zinātniskā komitejā, un to veic visam ķermenim un sejai.
  • Klīniskie novērojumi ir apstiprinājuši, ka Endosphères ir efektīvs un uzticams līdzeklis pret celulītu, vāju venozo asinsriti, šķidruma aizturi un muskuļu sasprindzinājumu.

Endosfēras ķermeņa procedūra

Pielietojuma jomas:

Celulīts – apelsīna miziņas āda – aizsprostoti muskuļi – pietūkums – rokas – sēžas muskuļi – potītes – vēdera tauki – krūšu pacelšana – atveseļošanās pēc grūtniecības.

PIRMS PĒC
PIRMS PĒC

Endosfēras sejas procedūra

Pielietojuma jomas:

Mute – Acis – Pieres – Vaigi – Vaigu kauli – Vaigu kauli – Krūtis – Kakls un kakla lejasdaļa – Dekoltērija

PIRMS PĒC
PIRMS PĒC

Endosfēru metodes pamatā ir vibrokompresijas masāža. Procedūra ir nesāpīga, patīkama un netraumē ādu. Endospheres darbības joma ir diezgan plaša, un tā neaprobežojas tikai ar cīņu pret celulītu. Ierīci plaši izmanto sporta medicīnas jomā, proti, organisma rehabilitācijai pēc fiziskas slodzes, sporta masāžai un pat sagatavošanai dažādām operācijām un pēcoperācijas rehabilitācijas procesos.

Biežāk uzdotie jautājumi

Viens no ierīces izstrādātājiem ir ārsts flebologs, tāpēc drošībai tika pievērsta liela uzmanība. Pēc testiem mēs varam droši apgalvot, ka Endosphere ir nekaitīga jebkuram ādas tipam.

Standarta kursa ilgums ir 6 procedūras (dažreiz vairāk). Šajā laikā redzamās celulīta pazīmes un pietūkums garantēti izzudīs.

Ierīcei nav nozīmes, kādā stadijā ir celulīts. Tā ir vienlīdz efektīva jebkurā gadījumā.

Ja tiek apstrādāts viss ķermenis, tas ilgst ne vairāk kā pusotru stundu. Taču pacientam nebūs mokoši jāgaida, līdz procedūra beigsies. Endosfēras darbība rada patīkamas sajūtas un nekaitē ādai.