fbpx

Kāpēc Endospheres terapija ir labākā ķermeņa un sejas skulpturēšanas procedūra pasaulē?

Mēs Esthetic ticam, ka izmantojam tikai vismodernākās un efektīvākās skaistumkopšanas tehnoloģijas, un mēs nekad nepieļaujam kompromisus attiecībā uz kvalitāti. Tāpēc mēs nekad neizmantojam lētas replikas.

Endoshperes terapijas starptautiskie apbalvojumi

Endosfēras terapija ir saņēmusi vairākus apbalvojumus un atzinības par efektivitāti, inovācijām un pacientu apmierinātību. Lūk, daži no ievērojamākajiem apbalvojumiem, ko tā ir saņēmusi:

  • 2016. gada labākā jaunā kosmētiskā procedūra Francijā – apbalvojis žurnāls Les Nouvelles Esthétiques.
  • 2017. gads Labākā pretcelulīta ierīce Spānijā – apbalvojusi Kosmētikas profesionāļu asociācija (AECP).
  • 2018 Labākā kosmētiskā tehnoloģija Itālijā – apbalvojis žurnāls Tutto Cosmetica.
  • 2019 Inovatīvākā kosmētiskā procedūra Vācijā – apbalvojusi Eiropas Estētiskās medicīnas asociācija (ESADM).
  • 2020 Visaugstāk novērtētā celulīta procedūra Amerikas Savienotajās Valstīs – apbalvojusi Amerikas Estētiskās medicīnas speciālistu biedrība (American Society of Aesthetic Providers (ASAP)).

Šie apbalvojumi liecina par Endosphere terapijas atzīšanu, ko tā ir guvusi nozarē par spēju nodrošināt efektīvus rezultātus un uzlabot pacientu apmierinātību. Gan praktizējošie ārsti, gan pacienti šo tehnoloģiju ir uzņēmuši ar sajūsmu, un tā joprojām ir populāra izvēle tiem, kas meklē neinvazīvu celulīta, ādas problēmu un vispārējās labsajūtas ārstēšanu.

Endoshperes terapijas zinātniskie pētījumi

Endosfēras terapijā ir veikti vairāki klīniskie pētījumi, kuros pierādīta tās efektivitāte celulīta mazināšanā, ādas struktūras uzlabošanā un ādas tvirtuma palielināšanā. Šeit ir daži no galvenajiem šo pētījumu rezultātiem:

  • Pētījumā, kas 2015. gadā publicēts žurnālā Journal of Cosmetic Dermatology, konstatēts, ka pēc 6 procedūrām Endospheres terapija ievērojami samazināja celulīta izskatu un uzlaboja ādas tekstūru.
  • Vēl kādā pētījumā, kas 2017. gadā publicēts žurnālā International Journal of Cosmetic Science, konstatēts, ka Endospheres terapija pēc 8 procedūrām ievērojami samazināja celulīta smaguma pakāpi un uzlaboja ādas elastību.
  • Trešajā pētījumā, kas 2018. gadā publicēts žurnālā Aesthetic Surgery Journal, konstatēts, ka Endospheres terapija pēc 10 procedūrām ievērojami samazināja celulīta smaguma pakāpi, uzlaboja ādas tekstūru un palielināja ādas tvirtumu.

Endosfēras procedūraŠie pētījumi kopā ar daudziem citiem publicētajiem ziņojumiem sniedz pārliecinošus pierādījumus, ka Endospheres terapija ir efektīva celulīta un citu ādas problēmu ārstēšana.

Tālāk uzskaitītas dažas papildu Endosfēru terapijas priekšrocības, kas ir dokumentētas zinātniskos pētījumos:

Uzlabota mikrocirkulācija: Ir pierādīts, ka Endosfēru terapija uzlabo asins plūsmu un limfas drenāžu, kas var palīdzēt mazināt iekaisumu un uzlabot ādas veselību.

Uzlabota ādas mitrināšana: Endosfēru terapija var palīdzēt uzlabot ādas mitrināšanu, stimulējot hialuronskābes.

Tiem, kuriem ir interese par procedūras efektivitāti, kas balstīta uz zinātniskiem datiem varat iepazīties ar vairāk informāciju šeit https://endospheresusa.com/wp-content/uploads/2021/04/ENDOSPHERES_RATIONALE_eng.pdf