fbpx

MOTUS AX MOVEO LĀZEREPILĀCIJA VALMIERĀ

JAUNĀKĀS PAAUDZES TEHNOLOĢIJAS LĀZEREPILĀCIJA VALMIERĀ

Pirmo reizi jaunākās paaudzes lāzerepilācija Valmierā. Motus AX ir inovatīva tehnoloģija lāzera epilācijas jomā, izceļoties ar unikālu Aleksandrīta lāzeru un vienotu kompaktu sistēmu. Šī sistēma apvieno izcilu aleksandrīta 755 nm starojumu, nodrošinot pilnīgu drošību un komfortu. Motus AX aleksandrīta lāzera sistēma ir īpaši izstrādāta, lai, pateicoties MOVEO tehnoloģijai, maksimāli izmantotu visas aleksandrīta viļņa garuma (755 nm) priekšrocības. Tas padara to par visefektīvāko risinājumu smagu matiņu ārstēšanā.

Lāzerepilācija Valmierā

Fokusēšanās uz efektivitāti un komfortu ar Moveo​

Pirmais pasaulē augstās ātrdarbības Aleksandrīta lāzers

Lāzerepilācija Valmierā

Efektīvi un droši

Radīts visiem fototipiem, pat tumšai ādai un gaišiem vai ļoti plāniem matiņiem. Lāzerepilācija Valmierā.

Lāzerepilācija Valmierā

Pilnīgs komforts un bez sāpēm

Kontakta dzesēšanas sistēma un vairākkārtēji gājieni ar zemas jaudas impulsiem izraisa pakāpenisku sasilšanu, novēršot sāpes un blakusparādības.

Lāzerepilācija Valmierā

Ātrums

Gan pašas procedūras ātrums kā arī neliels nepieciešamo procedūru skaits.

Kā sagatavoties lāzerepilācijai

Nepieciešams

Pēc procedūras svarīgi ievērot:

Kontrindikācijas

Kategoriski  aizliegts apmeklēt lāzerepilācijas procedūru, ja jums ir:

Cik ir nepieciešamais procedūru skaits? Lāzerpilācija Valmierā

Procedūru skaits, kas nepieciešams ar DEKA Motus AX lāzera epilāciju noņemšanai, atkarīgs no vairākiem individuāliem faktoriem:

  • Matu augšanas cikls: Mati aug ciklos, un tikai augšanas fāzē esošie mati ir jutīgi pret lāzera iedarbību. Tāpēc, lai ietekmētu visus matu folikulus visā to augšanas cikla laikā, ir nepieciešamas vairākas procedūras.
  • Ādas tips un matu krāsa: Cilvēkiem ar tumšākiem ādas toņiem un gaišākiem matiem var būt nepieciešamas vairāk procedūru salīdzinājumā ar tiem, kam ir gaišāka āda un tumšāki mati.
  • Vēlamais matu samazināšanas līmenis: Daži cilvēki var būt apmierināti ar ievērojamu matu augšanas samazināšanos, savukārt citi var vēlēties gandrīz pilnīgu to likvidēšanu. Tas ietekmēs nepieciešamo procedūru skaitu.

Parasti pacientiem, lai ar DEKA Motus AX panāktu ievērojamu matu samazināšanos, var būt nepieciešamas no 3 līdz 12 procedūrām. Tomēr ir svarīgi atcerēties, ka šis ir tikai aplēse, un precīzu procedūru skaitu noteiks kvalificēts speciālists konsultācijas laikā. Viņš ņems vērā jūsu specifiskos faktorus un vēlamos rezultātus, lai izveidotu personalizētu ārstēšanas plānu.

Daži papildu punkti, kas jāpatur prātā:

  • Salīdzinājumā ar tradicionālajām lāzera epilācijas metodēm, DEKA Motus AX, kā zināms, prasa mazāk procedūru. Tas ir pateicoties tā inovatīvajai Moveo tehnoloģijai, kas nodrošina drošu un efektīvu ārstēšanu plašākam ādas un matu tipu klāstam.
  • Procedūras parasti tiek veiktas ar 4–8 nedēļu starplaiku, lai starp ārstēšanas reizēm ļautu matiem ataugt un atjaunoties.
  • Pēc vēlamo rezultātu sasniegšanas var būt nepieciešamas uzturošās procedūras vai korekcijas, taču tās parasti tiek veiktas retāk nekā sākotnējās procedūras.  Vairāk lasiet mūsu blogā https://skaistuma-estetika.lv/blogs