fbpx

UZLABO SAVU UZTURU!

Uztura konsultācijas Tavam mērķim

ilgums 40-60 minūtes

cena 70 EUR

Kristīne Podvinska

Uzturzinātniece

Ieguvusi bakalaura grādu veselības aprūpē, kā arī maģistra grādu Uzturzinātnē, Rīgas Stradiņa universitātē.
Ikdienā strādā ar sportistiem, taču labprāt palīdz cilvēkiem, kuri vēlas uzlabot savus uztura paradumus un tiecas uz konkrētiem mērķiem. Piedalās arī dažādos projektos, radio un TV raidījumos, kā arī raksta rakstus žurnāliem.
Papildina savas zināšanas piedaloties dažādās zinātniskajās konferencēs un semināros, lasa zinātniskos pētījumus un grāmatas, kā arī dalās ar iegūtajām zināšanām savā mājaslapā – www.kristinepodvinska.lv, kur ir atrodams blogs, podkāsts, kā arī dažādas noderīgas receptes un citi padomi veselības uzlabošanai.
Mīl un ciena savu darbu, un ir priecīga par katru klientu, kuram izdodas! Uzskata, ka veselīgs uzturs ir darbs ilgtermiņā, nevis īslaicīga aizraušanās, tāpēc ir priecīga par katru, kurš ir gatavs ar sevi strādāt.

Pastāstīšu, kā norit konsultācijas pie manis- kā minimums ir nepieciešamas 2 konsultācijas, kur pirmajā ievācu anamnēzi – veselības, sporta, uztura utt., visu par un ap Jums. Tad, balstoties uz Jūsu veselības stāvokli, pēc nepieciešamības Jums būs jānodod analīzes, kā arī jāaizpilda 7 dienu uztura dienasgrāmata.
Šobrīd strādāju online režīmā.
Otrajā  konsultācijā jau došu individuāli Jums sagatavotas uztura rekomendācijas, kā arī atbildēšu uz Jūsu jautājumiem.

Vienas konsultācijas izmaksas : 70 EUR.

Vēl ir iespēja strādāt padziļināti t.i. izmantot uztura coaching pakalpojumu, kur jau strādājam daudz padziļinātāk – ne tikai ar uzturu, bet ar veselības uzlabošanu kopumā. Diezgan darbietilpīgs, bet uz pozitīvām pārmaiņām vērsts process, un klienti to ļoti novērtē. 🙂

Viena coaching konsultācija – 60 EUR. Vidēji coachingā pie manis cilvēki ir 1-2 mēnešus, gadījumi ir ļoti dažādi. Vietu skaits coachingā ir ierobežots!

Ja kādi precizējošu jautājumi, gaidīšu ziņu!