fbpx

V-Tech System

Audu reģenerācijas tehnoloģija

V-Tech System

Audu reģenerācijas tehnoloģija

V-Tech sistēma: Izbaudiet īpaši intensīvu ādas atjaunošanu un redzamus rezultātus ar V-Tech sistēmu, kas ir pirmā modernā kosmētiskā procedūra, kurā apvienota PDRN(polinukleotīdi), sintētiskās eksosomas un augu cilmes šūnas.

Šī inovatīvā sistēma ir izstrādāta, lai:

Eksosomas ir spēcīgi elementi

kas var atjaunot šūnas visā cilvēka ķermenī. Tās uzlabo šūnu savstarpējo saziņu, kas ir būtiska šūnu tālākai attīstībai un veselībai kopumā. 

Eksosomas dabīgi atrodas cilvēka organismā, tās satur aminoskābes, peptīdus, augšanas faktorus, un, tāpat kā kolagēnam un elastīnam, arī eksosomām ir būtiska nozīme, lai saglabātu ādu gludu un jauneklīgu. Novecojot, mūsu ķermeņa spēja izdalīt eksosomas samazinās, līdz ar to parādās ādas atrofija (ādas nokarāšanās un apjoma zudums), grumbas un mūsu ādas veselība kopumā nefunkcionē tik efektīvi kā agrāk.

Salīdzinot ar pieaugušo cilmes šūnām, eksosomas satur gandrīz trīs reizes vairāk augšanas faktoru, kas nozīmē – labāku spēju atjaunot un atdzīvināt mērķa šūnas.

V- TECH sistēmas preparāts tiek ievadīts ādā injekciju veidā

Kurss : kopā 4 procedūras starp procedūrām 14 dienu intervāls. Lai rezultāti būtu noturīgāki, iesakām veikt vienu uzturošu procedūru pēc 2 mēnešiem.

Izbaudiet redzamu ādas atjaunošanos uzreiz ar V-Tech! Šī inovatīvā procedūra apvieno mūsdienīgu tehnoloģiju un dabīgas sastāvdaļas, lai cīnītos ar sīkām līnijām, grumbām un blāvumu. Jaunības mirdzums jau pēc vienas lietošanas reizes. Konsultējieties ar profesionāli, lai saņemtu sīkāku informāciju.

Kontrindikācijas