fbpx

V-Tech sistēma: Jūsu atslēga uz jaunību un starojumu!

Vēlaties pagriezt laiku atpakaļ? Esthetic – estētiskās medicīnas centrs ar prieku iepazīstina ar V-Tech sistēmu – revolucionāru procedūru, kas paredzēta, lai cīnītos ar redzamajām novecošanās pazīmēm un atjaunotu jaunības mirdzumu.

Šī inovatīvā sistēma apvieno zinātniski pamatota seruma spēku ar biostimulējošu gēla masku, lai sasniegtu ievērojamus rezultātus. Bet kā tieši tas iedarbojas burvīgi? Iedziļināsimies dziļāk!

V-Tech atjaunojošā spēka zinātniskais pamatojums:

V-Tech sistēma izmanto galveno sastāvdaļu spēku, lai novērstu dažādas novecošanās pazīmes:

  • Augstas molekulmasas polinukleotīds (PDRN): Šī galvenā sastāvdaļa stimulē audu reģenerāciju, veicinot stingrāku un jaunības izskatu.
  • Sintētiskās eksosomas: Šīs eksosomas, atdarinot dabiskos šūnu vēstnešus, uzlabo šūnu komunikāciju, tādējādi uzlabojot ādas funkcijas.
  • Oligopeptīdi un acetilpeptīdi: Tie kopīgi iedarbojas, lai mazinātu muskuļu kontrakcijas, kas veicina grumbu veidošanos, padarot ādu gludāku.
  • Augu cilmes šūnas: Šīs šūnas, kas satur antioksidantus un barības vielas, veicina kolagēna veidošanos, sekmējot ādas elastību.
  • Hialuronskābe un alveja: Šis mitrinošais duets nodrošina dziļu mitrināšanu, padarot ādu kuplāku un elastīgāku.

V-Tech sistēmas atšķirība:

Atšķirībā no daudzām pretnovecošanās procedūrām V-Tech sistēma piedāvā unikālu divu posmu pieeju:

V-Tech serums (Bioliftings): Šis spēcīgais serums nodrošina koncentrētu aktīvo sastāvdaļu devu, lai novērstu grumbas, uzlabotu elastību un veicinātu šūnu atjaunošanos.
V-Tech gēla maska (biostimulējošā un mitrinošā): Šī maska pastiprina seruma iedarbību, vienlaikus nodrošinot mitrināšanu un barošanu, padarot ādu atsvaidzinātu un atjaunotu.

Izbaudiet priekšrocības:

V-Tech sistēma ir lieliska izvēle cilvēkiem, kas meklē neķirurģisku pieeju novecošanās novēršanai. Tā piedāvā daudz priekšrocību, tostarp:

 

  • mazāku smalko līniju un grumbu rašanos.
  • uzlabota ādas tvirtība un elastība
  • uzlabots mirdzums un jauneklīgāka sejas krāsa.
  • dziļa mitrināšana un barošana
  • Ilgstoši, redzami rezultāti

Vai esat gatava iemantot jaunāku izskatu?

Ja esat gatava atbrīvoties no blāvuma un atklāt atjaunotu sejas ādu, V-Tech sistēma varētu būt īstā atbilde! Sazinieties ar Esthetic -Estētiskās medicīnas centrs jau šodien, lai ieplānotu konsultāciju un uzzinātu, kā šī inovatīvā procedūra var palīdzēt jums sasniegt jūsu estētiskos mērķus.

Neaizmirstiet dalīties savās pārdomās! Vai esat izmēģinājuši V-Tech sistēmu vai arī vēlaties uzzināt vairāk? Dariet mums zināmu!