fbpx

Vai vienmēr drīkst veikt Endosfēru terapiju? Kontrindikāciju saraksts endosfēru terapija

Endosphères Therapy (Ķermenim)

Kategorisks NĒ:

– Grūtniecība/barošana ar krūti

– Dziļo vēnu tromboze

– Flebīts

– Varikozas vēnas smagā stadijā

– Antikoagulantu lietošana

– Neatjaunojami pīrsingi ārstēšanas zonā

– Aktīvs vēzis vai vēža ārstēšana pēdējo piecu gadu laikā (ja vien nav saņemta ārsta atļauja).

– ķirurģiska operācija pēdējo trīs mēnešu laikā (ja vien nav saņemta ārsta atļauja)

– Aktīva ekzēma vai psoriāze ārstēšanas zonā.

– Aktīva ādas un/vai bakteriāla infekcija

– Atklātas brūces ārstēšanas zonā

– Diazstāze

– Implanti

– Trūce

Konsultējieties ar savu ārstu

– Asinsrites traucējumi

– Tīklveida ieliktņi vēlamajā ārstēšanas zonā vai blakus tai

– Limfas darbības traucējumi

 

Endosphères Therapy (Sejai)

Kategorisks NĒ:

– Grūtniecība/barošana ar krūti

– Dziļo vēnu tromboze

– Flebīts

– Smagas varikozas vēnas

– Antikoagulantu lietošana

– Neizņemami pīrsingi ārstēšanas zonā

– Aktīvs vēzis vai vēža ārstēšana pēdējo piecu gadu laikā (ja vien nav saņemta ārsta atļauja).

– Ķirurģiska operācija pēdējo trīs mēnešu laikā (ja vien nav saņemta ārsta atļauja)

– Aktīva ekzēma vai psoriāze ārstēšanas zonā.

– Aktīva ādas un/vai bakteriāla infekcija

– Atklātas brūces vai āda ārstēšanas zonā

– Implanti

– Filleri pēdējo 30 dienu laikā

– Botokss pēdējo 30 dienu laikā

– Aktīvas pinnes

– PDO diegi (diegu liftings) pēdējo 90 dienu laikā

Konsultējieties ar ārstu:

– Asinsrites traucējumi

– Tīklveida ieliktņi vēlamajā ārstēšanas zonā vai blakus tai

– Limfas darbības traucējumi

– Rozācija

 

Kontrindikācijas un skaidrojumi

 

Lūdzu, ņemiet vērā: ja jums ir nopietnas veselības problēmas, kas nav uzskaitītas sarakstā, lūdzu, pirms procedūru uzsākšanas konsultējieties ar savu ārstu.

 

ĀrstēšanaTipsKontrindikācijas Kategorijas Pamatojums
Visas procedūrasGrūtniecība/ ZīdīšanaKategorisks NĒEndosfēru terapija ārstēšana veic dziļu limfātiskās sistēmas stimulāciju. Paātrinātā vielmaiņas iedarbība uz augli un/vai mātes pienu nav zināma.
Visas procedūrasDziļā vēna trombozeKategorisks NĒTerapija veicina lielāku asinsriti, kas potenciāli varētu pārvietot asins recekli uz lielāko artēriju un izraisīt infarktu.
Visas procedūrasFlebītsKategorisks NĒTerapija veicina paaugstinātu asinsriti, kas potenciāli varētu pārvietot asins recekli uz lielāku artēriju un izraisīt infarktu.
Visas procedūrasVarikozās vēnas smagā stadijāKategorisks NĒJāizvairās veikt procedūru klientam ar vairikozām vēnām smagā stadijā. Riski var būt, piemēram, vēnu perforācija. varikozas vēnas un asiņošana.
Visas procedūrasAntikoagulantu lietošanaKategorisks NĒJa klients lieto antikoagulantus (lai palīdzētu novērstu asins recekļu veidošanos), ir aizliegts izmantot Endosfēras terapiju  kas, iespējams, varētu pārvietot asinis un receklis varētu nonākt lielākajā artērijā un izraisīt infarktu.
Visas procedūrasNeizņemams pīrsings ārstēšanas zonāKategorisks NĒSfēru straujā rotācija varētu saplēst pīrsinga caurduršanas vietu un sabojāt aparatūru.
Visas procedūrasAktīvs vēzis vai vēža ārstēšana pēdējo piecu gadu laikā gados (ja vien ārsta atļauja saņemts)Kategorisks NĒPiecu gadu noteikuma pamatā ir Itālijas likumdošana. Tomēr, ja klients vēlas saņemt ārstēšanu šo piecu gadu laikā, ir nepieciešama onkologa piekrišana ārstēšanai. Endosfēras var veikt tikai tad, lai palīdzētu limfas drenāžai un toksīnu izvadīšanai. Klientam ir jābūt brīvam no vēža un tam vairs nav jāveic vēža ārstēšana, jo limfas kustība rada metastāžu rašanās risku.
Visas procedūrasĶirurģiska operācija pēdējo trīs mēnešu laikā (ja vien nav saņemta ārsta atļauja).Kategorisks NĒAtkarībā no operācijas vietas un operācijas veida ārstēšana var traucēt dzīšanas procesu, jo tā ietekmē limfātisko sistēmu.
Visas procedūrasAktīva ekzēma vai psoriāze ārstēšanas zonāKategorisks NĒProcedūru nevajadzētu veikt virs aktīvas ekzēmas vai psoriāzes, jo pastāv risks, ka šīs ādas problēmas var izplatīties vai saasināties un radīt papildu kairinājumu.
Visas procedūrasAktīvas ādas un/vai bakteriālas infekcijas esamībaKategorisks NĒInfekcijas pārnešanas risks un paaugstināts drošības risks klientam.
Visas procedūrasAtklātas brūces vai āda ārstēšanas zonāKategorisks NĒInfekcijas risks.
Ķermeņa procedūrasDiazstāzeKategorisks NĒMuskuļi aizsargā orgānus, tāpēc ārstēšana var pasliktināt diastāzi, ja tā nav pilnībā izārstēta. Klientiem, kuriem ir veikta operācija vai kuri ir bijuši operēti, pirms ārstēšanas uzsākšanas jānogaida vismaz 1 gads un jāsaņem pilnīga atļauja no ārsta.
Visas procedūrasImplantiKategorisks NĒEndosfēru terapija ir mehāniska ārstēšana, tāpēc jāizvairās no visiem implantiem.
Ķermeņa procedūrasTrūceKategorisks NĒTrūces rodas, ja kāds orgāns izspiež cauri atverei muskuļos vai audos, un parasti tās rodas šādās vietās: vēdera, augšstilba un ap cirkšņa zonu. Tā kā Endosphères terapijas ārstēšanas zona ir no ādas līdz muskulim un vairāki ārstēšanas manevri iedarbojas uz vēdera, augšstilba un cirkšņa zonu, Endosphères terapija var pasliktināt trūces stāvokli. Klientiem, kuriem ir veikta operācija vai kuri ir bijuši operēti, pirms ārstēšanas uzsākšanas jānogaida vismaz 1 gads un jāsaņem pilnīga atļauja no ārsta.
Visas procedūrasAsinsrites traucējumiKonsultējieties ar savu ārstuKlientiem ar asinsrites traucējumiem jākonsultējas ar ārstu, jo tas, iespējams, tiks vērtēts katrā gadījumā atsevišķi.
Visas procedūrasSieta ieliktņi vēlamajā apstrādes zonā vai blakus taiKonsultējieties ar savu ārstuIespējami ieliktņa traucējumi/bojājumi.
Visas procedūrasLimfas darbības traucējumi

 

Konsultējieties ar savu ārstuKlientiem ar limfas sistēmas traucējumiem pirms ārstēšanas jākonsultējas ar ārstu, jo Endosphères terapija ietekmē limfātisko sistēmu.
Sejas procedūrasFillers pēdējo 30 dienu laikāKategorisks NĒĀrstēšana pirms 30 dienu nogaidīšanas perioda beigām var traucēt filleru injekcijām un var pārvietot fillerus zem ādas.
Sejas procedūrasBotokss pēdējo 30 dienu laikāKategorisks NĒĀrstēšana pirms 30 dienu nogaidīšanas perioda beigām var sabojāt botoksa injekciju veikšanu.
Sejas procedūrasAktīvas pinnesKategorisks NĒBaktēriju izplatīšanās risks.
Sejas procedūrasRozācijaAr piesardzībuJāizmanto zemākas frekvences nekā parasti, lai novērtētu klienta reakciju ārstēšanas beigās; tomēr, ja klientam ir iekaisusi rozācija, ir ļoti ieteicams neveikt ārstēšanu.
Sejas procedūrasPDO diegi (diegu liftings) pēdējo 90 dienu laikā

 

Kategorisks NĒĀrstēšana pirms 90 dienu nogaidīšanas perioda beigām var būt traucējoša, jo pārmērīga sejas kustība var pārraut diegus. Iespējams, ka diegus var izšķīdināt arī karstums.